הצהרת נגישות

הצהרת נגישות:

פרחי אברהמי היא רשת חנויות ודוכני פרחים הממוקמת בנווה מיכאל 52, קניון ביג פאשן ודיסיטי במישור אדומים. אנו עושים מירב המאמצים לספק שירות מקצועי ללקוחותינו, לכן אנו עושים הכל על מנת להנגיש את שירותינו במדיה ובסניף הפיזי שלנו. אנו נמצאים כאן בכל עת על מנת לענות על שאלות ולסייע בכל צורך.
נגישות באתר: ישנה אפשרות ללחוץ על סרגל הנגישות הנמצא בצד האתר על מנט שתפריט הנגישות יפתח. אתר האינטרנט שלנו מכיל הנגשה המאפשרת: בחירת ניגודיות, בחירת גודל טקסט, מונוכרום, הדגשת קישורים, חסימת אנימציה ובחירת פונט קריא. באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox או Chrome ותוכנות קוראות מסך NVDA העדכנית ביותר בשילוב מנוע דיבור כרמית. מצורפים קיצורי מקלדת לתפעול נגישות האתר: ניווט באמצעות מקלדת – ניתן לנווט באתר באמצעות מקלדת. לחיצה על כפתור TAB תדפדף בין האלמנטים והקישורים השונים, ניתן להכנס אליהם באמצעות כפתור הENTER.
שינוי צבע הטקסט וצבע הרקע – ניתן לשנות את צבעי הטקסט וצבעי הרקע על ידי לחיצה על סרגל הנגישות. ניתן לבחור “ניגודיות עדינה” ו"ניגודיות גבוהה" בה הטקסט יודגש בצהוב על רקע שחור. לחיצה על כפתור “מונוכרום” תחליף את צבעי המסך לשחור ולבן.
הגדלת הכיתוב באתר- ניתן להגדיל ולהקטין את הטקסט באתר באמצעות כפתורי המקלדת. ניתן ללחוץ על המקשים CTRL + יחדיו על מנת להגדיל את הטקסט. ניתן ללחוץ על המקשים CTRL – יחדיו על מנת להקטין את הטקסט. ניתן ללחוץ על המקשים CTEL 0 על מנת להחזיר את הטקסט לגודלו המקורי. הגדלת גודל תצוגת המסך – ניתן להגדיל ולהקטין את גודל המסך באמצעות כפתורי המקלדת. ניתן ללחוץ על מקש F11 להגדלת המסך. ניתן ללחוץ על מקש F11 פעם נוספת על מנת להחזיר אותו לגודלו המקורי. להגדלת המסך: לחץ על מקש F11 – להקטנת המסך לגודלו המקורי לחץ שוב על מקש F11.
קיימת תמיכה בדפדפנים הבאים- Microsoft Internet Explorer 8 Microsoft Internet Explorer 921 Firefox27.0.1453.110 chrome 5.1.7 Apple Safari.
 
הסדרי נגישות בסניפים:
בביג פאשן ובדיסיטי - יש נגישות מלאה בהתאם לנהלי המתחם. בחנות במשק– הכניסה לחנות נגישה. ישנה גישה נוחה ונגישה לכיסא גלגלים. דלפק המכירה נגיש בגובהו ולא עובר את גובה 75 ס"מ- המעבר פנוי וישנו מקום לבעל כיסא גלגלים. אין שירותי נכים. הדרכת עובדינו לשירות נגיש אנו רואים חשיבות עליונה במתן שירות אדיב, שוויוני ומקצועי לכל לקוחותינו .עובדינו עברו הדרכה על מנת לספק שירות מקצועי ומותאם ללקוחות עם מוגבלות. צוותי החנויות מציע עזרה וסיוע בהכוונה וליווי, איתור מקום ישיבה, תשלום, סיוע בליקוט המוצרים, מתן ליווי מהרכב ובחזרה ועוד.במידה והנכם בעלי תו נכה, הציגו אותו בפני הצוות על מנת שנוכל למנוע מכם המתנה מיותרת.
במידה ומצאתם באתר האינטרנט שלנו בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים לסיוע, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בפרטים: חנות: 029996198 בימים א’-ה’ בין השעות: 10:30-19:30, בימים ו’ ובערבי חג בין השעות: 9:30- 14:30 או במייל: avrahamiflowers@gmail.com.
אנו עושים מאמצים על מנת לאפשר שימוש נוח באתרנו לכולם. במידה ומצאתם באתר חלקים שאינם נגישים במלואם או שקיימת בהם תקלה טכנית, אנו מבקשים שתצרו עמנו קשר בפרטים מעל ונדאג לסייע ולטפל בהקדם.


ימים ושעות פעילות של החנות
א-ה: 8:00 - 18:00 - הזמנות יתקבלו עד השעה 17:00
ו׳: 8:00 - 14:00 - הזמנות יתקבלו עד השעה 12:00

טלפון :052-8929180
דואר אלקטרוני : erez.avrahami@gmail.com 
כתובת: נווה מיכאל בית משק כניסה 52