אודות פרחי אברהמי

אודות פרחי אברהמי

מאת: זוהר וסילביטסקי | 11.02.2018

מאחורי "פרחי אברהמי" מסתתר סיפור על משפחה שחיה ונושמת את עולם הפרחים ומגישה ללקוחותיה את הזרים המושקעים והמרהיבים ביותר באזור. לכל חגיגה משפחתית, לכל מאורע גדול ומרגש ולכל אירוע קטן וצנוע, מגוון רחב של זרים מושקעים, מעוצבים ויפיפיים העשויים מפרחים טריים שגדלים הכי קרוב לבית

במושב נווה מיכאל הסמוך לירושלים חיה משפחה אחת שכבר למעלה מארבעים שנה נושמת ניחוחות פרחים יום אחר יום. משפחת אברהמי, המשפחה מאחורי "פרחי אברהמי" חנות פרחים ועסק לעיצוב אירועים, מגדלת במשק הבית פרחים מאז שנת 1973.

בחנות המשפחה שממוקמת במשק שבנווה מיכאל, מציעה המשפחה מגוון רחב של פרחים טריים ויפיפיים, ביניהם ורדים, חרציות, כלניות, נוריות, סייפנים, שושן צחור, גרברות וזנים נוספים לכל חג ולכל אירוע. במקום אפשר להנות מזרי פרחים לימי הולדת, פרחים ליום נישואין, זרים מרהיבים וייחודיים לכלות וזרים מרגשים ליולדת. בנוסף, אפשר לרכוש במקום פרחים בודדים לשזירת סידורי פרחים.

צוות החנות הפך עם השנים למנוסה במיוחד בתחום האירועים ובמקום אפשר להזמין עיצובים ייחודיים לאירועים כמו חתונות, ימי הולדת, חגיגות בר או בת מצווה, כנסים וכל אירוע גדול או קטן. העיצובים נוצרים בתיאום עם הלקוחות ותוך שמירה על אסתטיקה מוקפדת.

כתבות נוספות


ימים ושעות פעילות של החנות
א-ה: 8:00 - 18:00 - הזמנות יתקבלו עד השעה 17:00
ו׳: 8:00 - 14:00 - הזמנות יתקבלו עד השעה 12:00

טלפון :052-8929180
דואר אלקטרוני : erez.avrahami@gmail.com 
כתובת: נווה מיכאל בית משק כניסה 52